Почетна тагови стршлен

таг: стршлен

Ако ве касне стршлен: Еве што треба да правите за да...

Убодот на стршлен е многу болен, но во повеќето случаи не е фатален како што мислат некои. Претежно сето тоа завршува со благ оток...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО