Почетна тагови столе димитриевски

таг: столе димитриевски

Димитриевски: Го исполнивме сонот со пласманот на ЕП, но тука имаме...

Македонската фудбалска репрезентација веќе два дена тренира и се подготвува за деби настапот на Европското првенство во Букурешт. По подготвителниот период, селекцијата предводена од...

Одличните партии си го сторија своето: Валенсија се распрашува за Столе...

Македонскиот репрезентативен чувар на мрежата, Столе Димитриевски заедно со Раул Де Томас е посочен како најдобар играч на Рајо Ваљекано во досегашниот...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО