Почетна тагови стојне

таг: стојне

Стојне Николова каква што досега не сте ја виделе: Фолкерката во...

Ситна, динамитна, атрактивна, експлозивна, набиена со енергија и сексапил…Фолк мињонче ко бонбонче.  Така отприлика ја опишуваат македонската фолкерка Стојне Николова, која неодамна го промовираше...

Елена, Зоре и Стојне заедно на море: Македонските фолкерки исти по...

Три македонски дами од фолк естрадата решија неколку дена да минаат на заеднички летен одмор во Грција. Зоре Мицевска, Елена Јовчевска и Стојне Николова,...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
3.1kmh
40 %
Wed
11 °
Thu
13 °
Fri
14 °
Sat
9 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО