Почетна тагови Стивен Кари

таг: Стивен Кари

NBA со Димитар Младеновски-Рекордна ноќ за Стеф Кари (ВИДЕО)

Во синоќешниот дуел помеѓу Голден Стејт и Денвер, се случија неколку големи индивидуални достигнувања.Најпрво, Стеф Кари ги торпедираше гостите од Денвер постигнувајќи 53 поени,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО