Почетна тагови Стеф

таг: Стеф

NBA-Ниту 60 поени на Кари не беа доволни за победа (ВИДЕО)

Рано утрово, Голден Стејт Вориорс гостуваше во Атланта на дуел со "хокси". Регуларните 48 минути не беа доволни за да се реши...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО