Почетна тагови Срвија

таг: Срвија

Партизан доведе NBA плејмејкер (ВИДЕО)

Партизан доведе екстра засилување. Поранешниот висок 5-ти избор на драфтот 2014 година, Данте Егзум доаѓа во Белград. Австралискиот репрезентативец помина седум сезони во NBA но,...
Скопје
clear sky
34.8 ° C
34.8 °
34.8 °
36 %
5.1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
38 °
Mon
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО