Почетна тагови спреј

таг: спреј

Направете си домашен спреј против комарци од само три состојки

Избегнете ги убодите од комарци и постојаното чешање во домот. Ви требаат само три основни состојки кои веќе сигурно ги имате, неколку минутки време...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО