Почетна тагови спиро ристовски

таг: спиро ристовски

Управата за извршување санкции со нови детали за инцидентите во затворот...

Управата за извршување санкции десетина дена по инцидентот којшто се случи во Истражниот затвор Скопје, во кој учествуваа и поранешните министри Миле...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО