Почетна тагови спасен силјаноски

таг: спасен силјаноски

Македонскиот пејач позитивен на коронавирус

Додека на српската естрада до неодамна владееше паника бидејќи Цеца Ражнатовиќ и нејзиниот син беа позитивни на коронавирус, сега владее паника меѓу спортскиот свет...

Спасен Силјаноски: Сите вие што ми се заканувате во пораки, дојдете...

Многумина од вас сигурно се запрашале од каде му е тој патриотизам и љубов кон нашата татковина, па да појасниме за тие што незнаат,...
Скопје
clear sky
29.8 ° C
29.8 °
29.8 °
48 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО