Почетна тагови сонда

таг: сонда

Ова научниците го чекале 60 години: Погледнете ја импресивна фотографија од...

Како резултат на тој прелет добиена е првата фотографија од таа средба, која научниците ја споделиле со светот во текот на средбата со Американската...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
29 %
2.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
36 °
Mon
34 °
Tue
34 °
Wed
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО