Почетна тагови шпиун

таг: шпиун

Берлин на нозе, во кабинетот на Меркел откриен шпион: Со години...

Во кабинетот на германската канцеларка Ангела Меркел откриено е лице кое со години шпионирало за египетската разузнавачка служба. Соработник на главниот портпарол на германската влада...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО