ГО УРНА ИНТЕРНЕТОТ: Викторија Бекам објави г*ла фотографија од Дејвид

52

Викторија Бекам ги изненади следбениците на Инстаграм со последната фотографија која ја објави.

Таа го сликала сопругот Дејвид Бекам додека лежел во базен со спуштен костим за капење.

Еве како да се урне Инстаграм, Викторија ти ги главна провокаторка, Ти благодарам Викторија на ова, Ми го поправи денот, се само дел од коментарите на обожавателките.

Инаку, пензионираниот фудбалер неодамна доби многу позитивни коментари откако ја покажа новата фризура, односно боја на коса.