Почетна тагови шоумен

таг: шоумен

Бокс корнер со Димитар Младеновски-“Принц” Насим Хамед = најголемиот шоумен од...

Насим Хамед, или повеќе познат како "Принцот" претставува еден од најголемите шоумени кој некогаш се појавиле во боксерскиот ринг. Во 90-тите години на минатиот век,...

„Алиоски е нашиот „шоумен“ во тимот, за чудесиите сигурно и соседите...

Екипата на Лидс Јунајтед се подготвува за новата сезона во Чемпионшиплигата, а клубот организираше неколку фудбалери да даваат одговори на прашања на фановите. Еден од нив беше Патрик Бамфорд,...
Скопје
clear sky
26.8 ° C
26.8 °
26.8 °
54 %
1kmh
0 %
Thu
33 °
Fri
26 °
Sat
29 °
Sun
32 °
Mon
34 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО