Почетна тагови шеќер

таг: шеќер

Руски лекари: Навални имаше низок шеќер во крвта

Главниот лекар во сибирската болница, каде што се лекува рускиот опозициски политичар Алексеј Навални, изјави дека му било дијагностицирано метаболичко заболување кое е последица...

Што ќе се случи со вашето тело доколку 7 дена не...

Природните шеќери кои што се наоѓаат во овошјето, млекото и останатите намирници не се штетни, добри се за вашето здравје и може да ги...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
Fri
16 °
Sat
10 °
Sun
11 °
Mon
13 °
Tue
9 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО