Почетна тагови првачиња

таг: првачиња

Со среќно добредојде од ЛЕОНА пречекани првачињата на првиот училишен час!

Различен старт и нова наставна програма. Денес, 1 октомври е новиот почеток на училишната година. Во време на пандемија, што го засегна целиот образовен...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО