Почетна тагови претседатели

таг: претседатели

СДСМ ДОБИ НОВИ ПРЕТСЕДАТЕЛИ: Ова се новите претседатели на Општинските организации...

Половина од назначените, 15 досега, се ново именувани. 1. Струга – Соња Стојкоска 2. Штип – Александар Кангалов 3. Ѓорче Петров – Александар Гиновски 4. Карпош – Марија...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО