Што се случило со нозете на Северина?! (ФОТО

964

Откако на социјалните мрежи објави фотографија на која се шета во кратко фустанче, сите зборуваат за нозете на популарната пејачка Северина Којиќ!

Некои направија споредба како изгледаше пред неколку години и сега… Разликата е очигледна, но многумина сметаат дека станува збор за Фотошоп. Сепак, има и такви што коментираат дека е премногу слаба, дека ја имитира Анџелина Џоли, а некои дека едноставно остарела и дека гравитацијата го направила своето. Сепак, не можеме да оспориме дека е убава жена и дека годините одлично и’ „прилегаат“.