Почетна тагови престон

таг: престон

Австралија втора татковина на Македонците – а ова е нивната приказна!

Австралија со право се смета за втора татковина на Македонците, каде освен во Македонија ги има во најголем број. Голем дел од нив се...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО