Почетна тагови прегазен

таг: прегазен

Прилепчанка прегазена на крстосница во Скопје, тешко е повредена

Вчера во 11.35 часот било пријавено дека во Скопје, на раскрсницата од ул.„„Крушевска Република“ и бул.„Кузман Јосифоски Питу“, патничко возило „форд мондео“, со скопски...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
overcast clouds
8.9 ° C
11 °
6.7 °
71 %
7.2kmh
90 %
Mon
12 °
Tue
5 °
Wed
4 °
Thu
5 °
Fri
-0 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО