Почетна тагови поц

таг: поц

Цели 20 илјади евра ќе потроши ПОЦ за изработка на нова...

Договор во вредност од 1.235.000,00 денари, односно 20 илјади евра ќе потроши јавното претпријатие „Паркинзи на општина Центар“ за изработка за нова веб страна....
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО