Почетна тагови пајак

таг: пајак

Пајакот собира низ Скопје: За една недела подигнати 305 непрописно паркирани...

Во текот на изминатата недела (24.09 – 30.09.2020 година) со специјалните возила пајак се отстранети вкупно 305 возила од јавните површини. Од вкупниот број...

Гледајте до крај, како овој изнервиран Србин плати во пајак службата...

Нареден пат кога пајакот ќе ми го крене автомобилот и јас вака ќе им платам :). https://youtu.be/bLcAceDeV64

Во Тетово нападнат и повреден полицаец кој бил на интервенција со...

Полицаец е физички нападнат вчера на улицата „Борис Кидрич“ во Тетово при вршење службена должност кога се подигнувало непрописно паркиран автомобил заедно со екипата...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
3.1kmh
40 %
Wed
11 °
Thu
13 °
Fri
14 °
Sat
9 °
Sun
14 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО