Почетна тагови неда арнериќ

таг: неда арнериќ

Ова беа последните желби на легендарната Неда Арнериќ

  Познатата српска актерка Неда Арнериќ почина на 67-годишна возраст. Таа била пронајдена мртва во нејзиниот стан, без знаци на живот и траги на насилство. Неда...
- Реклама -
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
82 %
0.8kmh
0 %
Sat
20 °
Sun
23 °
Mon
26 °
Tue
27 °
Wed
15 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО