Почетна тагови Наз Рид

таг: Наз Рид

NBA-Нова драма помеѓу Минесота и Филделфија (ВИДЕО)

Дуелот пред две сезони, помеѓу Тимбервулвс и 76ерс, во Филаделфија, го одбележа физичката пресметка помеѓу центрите Карл Ентони-Таунс и Џоел Ембид. Овој настан секогаш...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
45 %
4.6kmh
0 %
Thu
29 °
Fri
38 °
Sat
39 °
Sun
37 °
Mon
33 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО