Почетна тагови навивач

таг: навивач

„Имавме понуди од Барселона и Манчестер, но Тонали сакаше само во...

Еден од најголемите италијански таленти Сандро Тонали во следните пет години ќе го носи дресот на Милан, ова го потврди претседателот на Бреша, Масимо...

Лудница пред очите на Пандев: Навивач падна од трибина!

Ужасна сцена се случи вечерва на натпреварот меѓу Џенова и Фиорентина во рамките на второто коло од Серија А. Мечот беше накратко прекинат откако еден...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО