Почетна тагови надоместок

таг: надоместок

Се уште нема одлука дали исклучените од парно ќе плаќаат паушал...

Се уште нема одлука дали исклучените од парно ќе плаќаат паушал или не. Се чека студијата на МАНУ која ќе утврди дали...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО