Почетна тагови Муса

таг: Муса

Босанскиот “снајпер” пристигна во “кралскиот клуб” (ВИДЕО)

Реал Мадрид доведе ново (екстра) засилување. Најдобриот босански кошаркар, Џанан Муса е нов играч на “кралскиот клуб”. Се работи за 23-годишно крило високо 206 цм....
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО