Почетна тагови Муса Ниакате

таг: Муса Ниакате

На “Сити граунд” пристигна и шестото засилување

Нотингем Форест не престанува со засилувања. По објавата за ангажирање на петото ново име во составот, Омар Ричардс (кој пристигна од Бајерн Минхен) повратникот во...

Нотингем Форест доведе засилување од германскиот шампион

Нотингем Форест продолжува  со засилувањата за следната сезона. Повратникот во Премиер лигата, донесе петти нов фудбалер. Станува збор за довчерашниот играч на Бајерн Минхен, Омар...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО