Почетна тагови Мухамед Бин Салман

таг: Мухамед Бин Салман

Принцот на Саудиска Арабија: Платив 500 милиони долари и ги изнајмив...

Екстремно раскошниот стил на живот е препознатлив за претстолонаследникот на Саудиска Арабија – Мухамед Бин Салман. Во книгата: „Крв и нафта: Немилосрдната потрага на Мухамед...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
2.1kmh
0 %
Sat
40 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО