Почетна тагови Морисон

таг: Морисон

Бокс корнер со Димитар Младеновски-Од врвот до дното со Томи Морисон...

Томи Дејвид Морисон ја поседува една од најспецифичните животни приказни во историјата на боксот. На овој бестрашен борец се сеќаваме како една од најсветлите ѕвезди...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО