Почетна тагови мориња

таг: мориња

Дали коронавирусот може да се шири преку водата во базените, езерата...

Изладувањето во текот на летото може да изгледа малку поинаку во ера на пандемија, па многу луѓе се прашуваат дали коронавирусот може да остане...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО