Почетна тагови монкади

таг: монкади

Овој Американец исчезна пред 10 години: Го пронајдоа во супермаркетот каде...

Во еден супермаркет во Ајова е пронајдено тело на маж, заглавен во простор од околу 45 сантиметри зад замрзнувачкот. Се утврдило дека се работи за...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО