Почетна тагови Моника Валериева

таг: Моника Валериева

Цицлестата бугарска старлета Моника Валериева ги распосла бујните облини на Санторини...

Една од најпознатите бугарски старлети, цицлестата Моника Валериева не е загрижена за гласините дека сонцето стана многу силно во последните години и повеќечасовното сончање...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО