Почетна тагови мојсов

таг: мојсов

(ФОТО) И Мојсов со критика за Ангеловски: За него мора да...

Долгогодишниот наш репрезентативец, Даниел Мојсов кој со доаѓањето на селекторската функција на Игор Ангеловски, го загуби местото во националнио тим, синоќа се огласи на...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО