Почетна тагови Мода Центар

таг: Мода Центар

NBA-“Џезерите” сеуште на врвот од Западот (ВИДЕО)

Рано утрово, бевме сведоци на дуел за врвот на Западот. Портланд Треил Блејзерс ја пречека Јута Џез во натпревар помеѓу најдобропласираните тимови во Западната Конференција. Стартот...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО