Почетна тагови младоженец

таг: младоженец

КРВАВА СВАДБА: Гостин пукал во младоженецот, невестата одбива да соработува со...

Крвавата свадба се случиla во округот Харис. Хеликоптер на Итната помош го префрлил застреланиот младоженец во болницата каде се борат за неговиот живот. – Младоженецот...

Традиција си е традиција: Сестрите на невестата го тестираат младоженецот за...

Ова е еден интересен обичај во Камерун. Сестрите на невестата го тестираат младоженецот со заводливо „танцување“ врз него за да проверат дали може да...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО