Почетна тагови министерство за финансии

таг: министерство за финансии

Димитриеска: Моите укажувања за неправилното и незаконско постапување се покажаа како...

Своевремено информирав за неправилностите при постапувањето во Министерството за финансии, опструкциите кон моето работење, непочитувањето на моите права како дополнителен заменик министер за финансии,...

Димитриеска: Никола Димитров, да почне да ги следи, коментира и реагира...

Текст од прес конференција на дополнителната заменичка министерка во министерството за финансии Гордана Димитриеска - Кочоска. Почитувани, Причината за денешниот прес се не издржаните коментари од...

Димитриеска-Кочоска: Лицемерно е да се каже “очекувам солидарност од администрацијата”, а...

Фејсбук статус на дополнителната заменичка министерка за финансии, Гордана Димитриеска-Кочоска. Почитувани, Не знам која е потребата Владата во континуитет погрешно да ги преставува работите пред граѓаните. Прво,...

Димитриеска Кочоска: МФ врши груба повреда на процедурите и правилата на...

Соопштение од дополнителната заменичка министерка за финансии Гордана Димитриеска Кочоска. Почитувани, До мене како дополнителен заменик министер за финансии, се пристигнати реакции од членови на ИСОС...

Димитриеска Кочоска: Нина знае да шминка но не знае дали се...

Соопштение од дополнителниот заменик министер Гордана Димитриеска Кочоска, реакција на изјавата на Нина Ангеловска. Веќе подолго време Нина Ангеловска се фали со реализацијата на капитални...
- Реклама -
- Реклама -
Скопје
broken clouds
-9 ° C
-9 °
-9 °
86 %
0.5kmh
75 %
Tue
2 °
Wed
4 °
Thu
4 °
Fri
7 °
Sat
8 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО