Ким Кардашијан потполно гола позираше за секс магазинот Richardson

409

Ким Кардашијан осамна потполно гола на насловната страница на магазинот Richardson, кој е всушност магазин со сексуална содржина.

Фотографиите ги сними познатиот фотограф Стивен Клајн, а тие се инспирирани од класикот, анимираниот филм “Perfect Blue” од јапонскиот режисер Сатоши Кона.

На фотографијата од насловната страна носи само бели гаќички, додека на другата фотографија клечи во када покажувајќи го задникот.

Претходно оваа недела Ким ја налути јавноста со фотографиите на кои гола рекламира сенки за очи.