Почетна тагови Минхен

таг: Минхен

Минхен спрема сериозен контра удар кон Барселона

По информациите дека Роберт Левандовски од Бајерн Минхен ќе премине во Барселона, германскиот гигант веднаш е подготвен на адекватен одговор. Осман Дембеле би можел да...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО