Почетна тагови Милица Дабовиќ

таг: Милица Дабовиќ

„Претседателот ме тераше на се*с – одбив, па ме избрка од...

Долгогодишната српска репрезентативка Милица Дабовиќ во интервју за весникот „Ало“ откри дека во кошаркарската кариера често добивала непристојни понуди од страна на челниците на...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО