Почетна тагови Миленкович Савич

таг: Миленкович Савич

Познати фаворитите за ангажман на Миленкович-Савич

Менаџерот на српскиот репрезентативец Сергеј Миленкович - Савич имаше интересна изјава. Матеја Кежман кој го претставува популарниот “СМС” даде свое видување околу идниот тим на...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО