Почетна тагови милчин

таг: милчин

Милчин: Членка на НАТО ќе станевме и без промена на уставното...

Екс директор на Отворено општество во Македонија и режисерот Владимир Милчин, во денешното гостување во емисијата Само вистина на Канал 5 телевизија, рече дека...

„Како не ти е срам“ му порача Милчин на Адеми поради...

,,Како не ти е срам” му порача професорот, Владимир Милчин преку статус на Фејсбук на министерот без ресор, Едмонд Адеми, по повод неговото интервју...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО