Почетна тагови михајловиќ

таг: михајловиќ

ВИДЕО: Храбриот Михајловиќ во солзи се врати на клупата на Болоња

Синиша Михајловиќ, стратегот на Болоња на кого пред извесен период му беше дијагностицирана леукемија, имаше емотивно враќање на фудбалските терени во Италија. Михајловиќ беше дури 40 дена во...

Ја прозвале ќерката на Михајловиќ што објавува фотографии од забава додека...

Ќерката на Синиша Михајловиќ, Викторија, се нашла на удар на фановите на Инстаграм кои ѝ забележале што објавува среќни фотографии од излегувања додека нејзиниот...

Михајловиќ за детството и војната: Родителите не можеа да ми купат...

Синиша Михајловиќ во интервјуто за „Газета дело спорт“ раскажува за детството во Хрватска, војните, доаѓањето во Италија, односот кон родителите.  Во шега вели дека...
Скопје
clear sky
30.8 ° C
30.8 °
30.8 °
48 %
3.1kmh
0 %
Tue
36 °
Wed
35 °
Thu
32 °
Fri
33 °
Sat
35 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО