Почетна тагови мигрант

таг: мигрант

Измамите не престануваат: Уште еден скопјанец дал 2.800 евра откако го...

Измамите со веќе познатата шема според која непознати лица им се јавуваат на граѓани, ги лажат дека нивното дете направило сообраќајка и им бараат...

МИГРАНТ ОД ПАКИСТАН ПРЕГАЗЕН ОД ВОЗ ДОДЕКА СПИЕЛ НА ПРУГАТА КАЈ...

Мигрант кој се движел по железничката пруга Градско – Велес утрово загина, кога железничка локомотива удри во него. Несреќата се случи околу 4 часот,...

Мигрант сред бел ден во Скопје пробал да силува девојче (ВИДЕО)

Средовечен маж кој се преставува како емигрант среде бел ден се соблекува гол, сексулано вознемирува девојчиња, манијачи по влезови, напаѓа и краде златен накит...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО