Почетна тагови Мич

таг: Мич

NBA колумна на Димитар Младеновски-Силниот Mич Ричмонд (ВИДЕО)

Оние кои ја следеле кошарката во 90-тите, со сигурност се сеќаваат на Мич Ричмонд како не еден од офанзивно најспремните поентери во NBA лигата....
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО