Почетна тагови миа костова

таг: миа костова

Еве како изгледаше Миа Костова на 29 години во природно издание...

Миа Костова како инфлуенсерка задолжително е активна на социјалната мрежа Инсатграм каде има голем број следбеници. Откако ја победи короната, Миа сега има поведри теми...

Миа Костова ја победи короната, па излезе на улица во полн...

Миа Костова по 20 дневна домашна изолација и соодветна терапија успеа да го победи злото на денешницата – коронавирусот. Изминатиот период Миа наместо социјална, имаше...

Д-р Ненад Лазаров распали по Миа Костова: Со уличарки повеќе нема...

Тој преку кратки статуси, укажуваше од потребата за почитување на мерките, бидејќи уште од почетокот на оваа пандемиска криза, многумина се потсмеваа, или не...

Тамара Тодевска имаше настап, а кога на сцената се појави Миа...

Коронавирусот на естрадните уметници кои најголемиот дел од времето го поминуваа патувајќи и одржувајќи концерти ширум светот, им даде продолжена пауза, а тие ја...

Миа Костова ja покажа 13 години помалата сестра: Сосема сме поинакви,...

Миа Костова на својот профил на Инстаграм направи грешка при пишување на англиски јазик, па доби прекор од сестра си Ена. Имено како што и...

Миа Костова објасни зошто сака синот да и учи онлајн: „Зарем...

Корона пандемијата не само што ни го сврте животот наопаку, туку, покрај здравствените и економските проблеми, предизвика уште еден куп други недоразбирања, дилеми, недоумици…...

Миа Костова за онлајн наставата: „Навистина, не ду*ите ли со школово...

Пандемијата со коронавирусот која го зафaти целиот свет,  не само што ни стави кочница на секојдневните обврски, нормалниот живот, туку и наметна и една...

Миа Костова го покажа бујното деколте: „Да не биде дека ги...

Поранешната водителка и инфлуенсерка Миа Костова, со својата најнова фотографија на социјалните мрежи покажа со што располага. Таа позирала во провокативна поза, во син топ,...

Миа Костова им одржа лекција на оние кои користат фотошоп: „Не...

Живееме во 21 век, во модерно време, време на изместени вредности, време на социјални мрежи. „Фејсбук“, „Инстаграм“, „Тик ток“, „Твитер“ се дел од нашето секојдневие....

“Со овој памет, никогаш не би си го дозволила тоа”: Миа...

Поранешната ТВ водителка на “Бекстејџ”, Миа Костова, постојано е активна на социјалните мрежи и речиси секојдневно споделува искуства и совети со своите следбеници. Доста често...
Скопје
clear sky
39.8 ° C
39.8 °
39.8 °
25 %
2.6kmh
0 %
Mon
40 °
Tue
41 °
Wed
43 °
Thu
42 °
Fri
41 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО