Почетна тагови месец на точаци

таг: месец на точаци

Сите на точак овој месец!

Ова лето, месец јуни го прогласуваме за месец на велосипедистите. Под слоганот „Јуни е за јунаци со точаци“, Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот...
Скопје
clear sky
38.8 ° C
38.8 °
38.8 °
24 %
4.1kmh
0 %
Sat
39 °
Sun
41 °
Mon
41 °
Tue
43 °
Wed
43 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО