Почетна тагови мери николова

таг: мери николова

Мери Буџаку: Кирацовски си ги вработи сите швалерки од селата

Ние имавме другар кој што внатре работеше постојано 24 часа за партијата, беше избркан од Кирацовски затоа што го обвинувавме дека сите швалерки си...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО