Почетна тагови меланија трамп

таг: меланија трамп

Меланија Трамп во парче облека кое многу од жените „се плашат“...

Превртената кожа е чест мотив на есенските модни парчиња и модни додатоци. Станува збор за многу атрактивен материјал кој што ќе ја збогати секоја...

Ја снимиле Меланија како пцуе: Кого го интересира за божиќни глупости...

Првата дама на САД изразила презир кон медиумските извештаи за одвојувањето на децата од родителите на американско-мексиканската граница пред две години, откриваат разговорите кои...

Доналд и Меланија Трамп се позитивни на корона вирус, еве како...

Американскиот претседател Доналд Трамп и првата дама Меланија се позитивни на вирусот корона, откако неговиот најблизок советник, 31-годишната Хоуп Хикс, исто така е позитивна...

Модните критичари „на колена“: Сите гледале во фустанот од Меланија Трамп...

Како што веќе знаеме, американската јавност не е толку многу воодушевена со актуелниот претседател - тоа не е никаква тајна. Додека американската јавност полемизира за „војничкото“...

Дали некогаш сте ја виделе сестрата на Меланија Трамп? Уникатна и...

Инес е заштитнички поставена кон својата помлада сестра Меланија, барем така коментираат оние кои што се блиски со нив. Додека нејзиниот сопруг ги извршува претседателските...

Што се случува во Белата куќа? „Поради нив Меланија секојпат ги...

Меланија Трамп секојпат превртувала со очите кога нејзината поќерка Иванка ќе почнела да ѝ зборува дека еден ден ќе стане претседателка на САД, а...
Скопје
clear sky
36.8 ° C
36.8 °
36.8 °
25 %
2.1kmh
0 %
Tue
40 °
Wed
41 °
Thu
41 °
Fri
42 °
Sat
38 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО