Почетна тагови мекинро

таг: мекинро

Мекинро: Ѓоковиќ ќе биде лошо момче до крајот на кариерата

Џон Мекинро, седумкратниот Гренд сле шампион, изјави дека Ѓоковиќ скапо ќе го плати потегот на ју-Ес опен. Ѓоковиќ, ненамерно со топче погоди една од...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО