Почетна тагови мекица

таг: мекица

Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова по целодневните средби на терен со...

Проф. д-р Гордана Силјановска Давкова, која е позната во јавноста по нејзината младешка енергија, по целодневните средби со граѓаните низ Македонија, застана да се...
Скопје
scattered clouds
24.8 ° C
24.8 °
24.8 °
69 %
2.1kmh
40 %
Fri
40 °
Sat
35 °
Sun
39 °
Mon
36 °
Tue
26 °

НАЈПОПУЛАРНО

ИНТЕРЕСНО